Успех ученика са Државног такмичења из астрономије и са Српске физичке олимпијаде
Успех ученика са Државног такмичења из астрономије и са Српске физичке олимпијаде На Државном такмичењу из астрономије одржаном 22. и 23. маја 2021. године у Београду учествовало је петоро ученика Гимназије “Светозар Марковић” у Нишу: Момчило Тошић (IV разред Сазнај више...
